O firmie
studiokawy.pl - to nowe miejsce na internetowej mapie kawy i herbaty.
 
Skupia wokół siebie ludzi z pasją – baristów, smakoszy herbaty, podróżników – ludzi kreatywnych i zarazem chętnych aby dzielić się swoimi doświadczeniami. Chcielibyśmy wykorzystać tą wiedzę i zaprosić wszystkich, którzy będą nas odwiedzać do krzewienia kultury parzenia i picia kawy i herbaty.
Tym zaś, którzy czują, że dopiero rozpoczynają tą przygodę, chętnie pomożemy wybierać najlepszej jakości produkty i opowiemy o metodach parzenia, aby mogli poczuć doskonały smak dystrybuowanych przez nas produktów.
 
W naszej ofercie znajdziecie renomowane światowe marki oraz posiadające swój niepowtarzalny smak i aromat produkty speciality z lokalnych palarni czy manufaktur.
 
Już dziś zapraszamy Was do posmakowania:
- kaw Blue Bird Republic z najpiękniejszych zakątków świata, które przygotowywane są z najlepszej jakości ziaren, a historie które opowiadają plantatorzy czy zbieracze z tamtejszych regionów zachwycają i zachęcają do ich spróbowania,
 
- herbat Birchall, których tradycja sięga blisko 150 lat. Produkty serwowane przez tą markę pochodzą ze wschodniej Afryki – od Rwandy po Great Rift Valley w Kenii, a doskonały smak gwarantuje zaszczepione pięć pokoleń temu, przez założyciela tej rodzinnej firmy, nieustanne dążenie do doskonałości,
 
- produktów Lavazza, Pellini, Sweetbird czy ZUMA,
 
a z czasem będziemy wprowadzali ich coraz więcej i więcej – w końcu dopiero co powstaliśmy.
 
W studiokawy.pl znajdziecie też szereg urządzeń i akcesoriów, które pomogą Wam w przyrządzaniu kawy i herbaty. Ofertę tą będziemy cały czas rozwijać, aby zapewnić Wam dostęp do różnorodnych urządzeń, dzięki którym będziecie mogli przyrządzić swój ulubiony napój metodą, którą najbardziej lubicie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl